Cennik

Poniżej podajemy przykładowy cennik za najczęściej wybierane usługi. Ostatecznie cena ustalana jest indywidualnie.

Standardowe usługi

Dodatkowe usługi płatne:

* Domena .pl lub sex.pl w pierwszym roku jest darmowa. Przedłużenie na następny rok jest płatne – zgodne z aktualnym cennikiem

* Hosting dla stron erotycznych z filmami porno to 35,00 zł miesięcznie dla jednej strony z zawartością do 1000 filmów. Każdy następny tysiąc filmów to dodatkowo 25,00 zł miesięcznie.

*Opisy filmów i SEO standardowo są w języku angielskim. Zmiana opisu jednego filmu z zasadami SEO to 5,00 zł od jednego filmu.

*Projekty banerów są dodatkowo płatne – idywidualne ustalenia. Klient może również samodzielnie dostarczyć swoje banery w uzgodnionych rozmiarach.

* Na opowiadanie erotyczne dostajesz pełne prawa dla dowolnej publikacji tylko we własnych serwisach czy stronach www lub blogach itd.  Natomiast nie dostajesz praw autorskich. Możesz je publikować w dowolnych własnych serwisach bez żadnych ograniczeń.

Otrzymanego opowiadania nie możesz dalej odsprzedawać bez naszej zgody. Jednak nie martw się. Jeżeli chcesz opowiadanie umieścić w innym serwisie z reguły wystarczy podać link do naszego serwisu GhostStudio.pl. Jesteśmy normali i wiemy jak prowadzi się dzisiaj biznes 🙂 Zadzwoń lub napisz – na pewno się dogadamy 🙂

 

* Opowiadania dłuższe niż 3 strony a4 podlegają indywidualnej wycenie.

Już teraz odkryjesz twoje nowe źródło zarabiania. Opowiadania erotyczne na twojego bloga lub stronę www.

Dlaczego my?

Blogi erotyczne idealnie nadaja się do promocji twojego sklepu jak i produktu który sprzedajesz. Całkowicie unikalna treść i dostosowanie SEO to klucz do twojego sukcesu.

Mariusz, @ Ghost Studio

zaufaj profesjonalistom na rynku erotyki

napisz do nas